بهترین قرص تاخیری گیاهی بدون عوارض برای مردان

بهترین قرص تاخیری گیاهی بدون عوارض برای مردان

بهترین قرص تاخیری گیاهی بدون عوارض برای مردان

زود انزالی یکی از شایع‌ترین مشکلات جنسی در میان مردان است که در هر سنی می‌تواند رخ بدهد. به صورتی که گزارشات نشان می‌دهد از سن ۱۸ تا ۵۹ سال زود انزالی در مردان ممکن است به وجود آید. در دهه اخیر این مشکل بیشتر در معرض توجه زوج‌ها و پزشکان قرار گرفته است و به همین دلیل نیز درمان‌های بسیاری برای آن پیشنهاد شده است. درمان‌هایی که برخی از آن‌ها عوارض زیادی نیز در پیش داشته است. اما یکی از بی خطرترین درمان‌های زود انزالی در مردان بهترین قرص تاخیری گیاهی بدون عوارض برای مردان است که توانسته کمک بسیار زیادی در رفع این مشکل ایجاد کند.

یکی از بزرگترین معضلات مردان برای برطرف کردن مشکل زود انزالی، شرم از عنوان کردن آن در مقابل پزشک است. به همین دلیل نیز با وجود اینکه تعداد زیادی از مردان در جامعه امروزی با این مشکل دست و پنجه نرم می‌کنند، اما تعداد کمی از آنها از دلایل به وجود آمدن این مشکل و راه‌های رفع آن آگاه هستند. ما در این مطلب قصد داریم مفصل‌تر به این مشکل شایع در جامعه مردان بپردازیم و راه‌های کم خطر رفع آن از جمله قرص‌های تاخیری گیاهی بدون عوارض برای مردان را معرفی کنیم. در ادامه با ما در این مطلب از مجله داروخانه آنلاین مثبت سبز همراه باشید.

زود انزالی چیست ؟

زود انزالی که در مردان مشکلی شایع محسوب می‌شود، انزالی است که خارج از کنترل فرد انجام شده و باعث نارضایتی او از زمان ارگاسم شود. انزال زودرس شریک جنسی فرد را نیز تحت تاثیر قرار داده و باعث به وجود آمدن نارضایتی و صمیمیت کمتر در رابطه می‌شود. این موضوع مهم‌ترین دلیل برای برطرف کردن این مشکل است. بهترین قرص تاخیری گیاهی بدون عوارض برای مردان که در ادامه آن را معرفی خواهیم کرد، راهی بسیار کاربردی برای حل این معضل است.

در ادامه بررسی مشکل انزال زودرس بهتر است که به این موضوع نیز اشاره کنیم که برخی افراد این مشکل را با زمان کوتاه ارگاسم اشتباه می‌گیرند. زمان طبیعی ارگاسم مردان در نزدیکی حدود ۳ تا ۱۰ دقیقه (متناسب با سن و شرایط جسمی) است. بنابراین صرفا نمی‌توان زمان کم ارگاسم مردان را به زود انزالی ربط داد.  بلکه دلیل اصلی وجود زود انزالی خارج شدن کنترل ارگاسم در نزدیکی است.

پیشنهاد می‌شود این مقاله را نیز مطالعه نمایید: بهترین قرص تاخیری تضمینی اصل

 

دلیل انزال زودرس چیست ؟

بروز انزال زودرس بسته به نوع زندگی و رفتار هر شخص می‌تواند دلایل متفاوتی داشته باشد. گاهی این مشکل ارثی، گاهی کاملا محیطی و گاهی نیز ترکیبی از این دو عامل است. عوامل مختلفی مانند هورمون‌ها، بیماری‌های روحی و مشکلات جسمی در به وجود آمدن این مشکل دخیل هستند که در ادامه به آن‌ها اشاره خواهیم کرد.

سروتونین

با اینکه دلیل قطعی به وجود آمدن زود انزالی در مردان هنوز مشخص نشده است، اما تحقیقات نشان داده است که سروتونین نقش مهمی در این فرایند بازی می‌کند. سروتونین یک هورمون و ماده طبیعی است که توسط سیستم عصبی ساخته می‌شود. وجود مقدار زیادی از این هورمون در مغز مستقیما روی زمان ارگاسم تاثیر می‌گذارد. مشخصا کمبود این هورمون در بدن نیز موجب به وجود آمدن زود انزالی خواهد شد. بهترین قرص تاخیری گیاهی بدون عوارض برای مردان می‌تواند با تاثیر بر عملکرد این هورمون این مشکل را تا حد زیادی برطرف کند.

مشکلات روحی روانی (سایکولوژیک)

مشکلات سلامتی ذهنی که می‌تواند باعث بروز زود انزالی شود شامل موارد زیر است:

  • افسردگی موقت
  • استرس
  • احساس گناه
  • انتظارات غیر واقعی از عملکرد جنسی
  • سابقه سرکوب جنسی
  • عدم داشتن اعتماد به نفس
  • وجود مشکل در رابطه عاطفی

مدیریت کردن و از بین بردن مشکلات روحی اغلب کمک زیادی به برطرف کردن زود انزالی در مردان کرده است.

بالا رفتن سن

همانطور که در مقدمه نیز اشاره کردیم، زود انزالی در هر سنی ممکن است رخ دهد. اما چیزی که واضح است این است که با بالا رفتن سن در مردان، توان جنسی نیز کاهش چشمگیری پیدا می‌کند. حتی اگر میل جنسی همچنان بالا باشد، اما به دلیل وجود مشکلات عضلانی و اختلالات هورمونی با بالا رفتن سن، مشکلات زیادی در نعوظ و به طبع ارگاسم پیش می‌آید. به همین دلیل وجود زود انزالی در مردان با ۴۸ سال به بالا شایع‌تر است. هرچند این مشکل می‌تواند با قرص تاخیری گیاهی بدون عوارض برای مردان با این مشکل کارساز باشد.

مشکلات فیزیکی

فرایند ارگاسم در مردان پروسه‌ای پیچیده است که بخش‌های مختلفی در بدن نیز در آن شرکت دارند. از مهم‌ترین ارگان‌های دخیل در ارگاسم پروستات است. پروستات بخش به وجود آورنده semen (مایع منی) و هدایت کننده آن به سمت عضلات است. اگر این غده در بدن شما دچار اختلالاتی باشد، می‌تواند در انزال زودرس نقش داشته باشد.

علاوه بر این ماهیچه‌های آلت که هدایت کننده semen به بیرون هستند نیز نقش مهمی در فرایند ارگاسم دارند. حساسیت بیش از این ماهیچه‌ها نیز می‌تواند باعث بروز زود انزالی و ارگاسم بدون کنترل در مردان شود. یکی از بهترین درمان‌ها برای این مشکل بهترین قرص تاخیری گیاهی بدون عوارض برای مردان است. این قرص‌ها بر روی گیرنده‌های حسی روی آلت تاثیر گذاشته و زمان ارگاسم را افزایش می‌دهد.

مزایای قرص تاخیری گیاهی بدون عوارض برای مردان چیست ؟

اگر شما هم یکی از افرادی باشید که با این مشکل دست و پنجه نرم می‌کنید، حتما نام قرص‌های تاخیری زیادی تا به حال به گوشتان خورده است. نه تنها قرص بلکه اسپری‌ها و یا پمادهای مختلفی نیز برای رفع این مشکل در بازار وجود دارد. اما نکته‌ای که در مورد قرص‌ها و داروهای تاخیری وجود دارد، این است که عوارض جانبی جدی و متعددی دارند. به طوری که مصرف سر خود آن‌ها مشکلات جدی مانند فشار خون بالا، مشکلات گوارشی و حتی اختلال در بینایی را به وجود می‌آورند.

قرص‌هایی که اغلب در داروخانه‌ها به عنوان داروهای تاخیری به فروش می‌رسند تادافیل (سیالیس)، سیلدنافیل (ویاگرا) و واردنافیل (لویترا) هستند. این قرص‌ها همگی برای برطرف کردن زود انزالی عملکردی یکسان دارند. به این صورت که با تحریک تولید نیتریک اسید در خون باعث گشاد شدن رگ‌ها و افزایش فشار خون در آلت شده مدت زمان ارگاسم و لذت از رابطه جنسی را افزایش می‌دهند. اما عوارضی که در پی مصرف این داروها به وجود می‌آیند بسیار شدید هستند.

تغییر در بینایی، اختلال در شنوایی، مشکلات ناشی از فشار خون بالا، سرگیجه و مشکلات گوارشی از شایع‌ترین عوارض قرص‌های تاخیری شیمیایی هستند.

اما برخلاف همه این‌ها، قرص تاخیری گیاهی بدون عوارض برای مردان، به سبب بهره بردن از ترکیب طبیعی شامل گیاهان موثر در افزایش لذت جنسی، عوارض ذکر شده را نداشته و منع مصرفی برای افراد دارای یبوست، ناراحتی‌های کلیوی، مشکلات گوارشی و افرادی با فشار خون بالا ندارد.

قرص تاخیری گیاهی بدون عوارض برای مردان بهترین انتخاب برای برطرف کردن مشکل زود انزالی است. زیرا در عین داشتن عوارض کمتر، با تأثیر مستقیم بر روی آلت، عملکرد بهتری نیز از خود نشان می‌دهد.

بهترین قرص تاخیری گیاهی بدون عوارض برای مردان چیست ؟

 

قرص تاخیری ویاگرا ورقه ای 4 عددی

ویاگرا (سیلدنافیل) برای درمان نعوظ و ناتوانی جنسی در مردان تجویز می‌گردد. قرص ویاگرا با افزایش جریان خون به آلت تناسلی موجب نعوظ در هنگام تحریک جنسی می‌شود. دلیل محبوبیت این دارو عوارض نسبتا کم، سهولت استفاده و کارکرد مناسب آن در رابطه جنسی است.

طریقه مصرف قرص سیلدنافیل 100
برای اولین بار یک دوز ویاگرای 50 میلی گرمی استفاده نمائید. اگر دوز موثر بود، می‌توانید دوزهای بعدی را به قرص‌های 25 میلی گرم آن کاهش دهید. اگر قرص 50 میلی گرم موثر نبود یا مدت زمان اثر آن کمتر از 4 ساعت بود، می‌توانید دوز را به قرص 100 میلی گرم افزایش دهید.

دوزهای مصرفی قرص ویاگرا

قرص ویاگرا در سه دوز مصرف می‌شود که به شرح زیر می باشد:

ویاگرا 25 میلی گرم: وقتی که دوز شروع 50 میلی گرم خود را خیلی موثر نشان دهد، بهتر است دوز به 25 میلی گرم کاهش داده شود.
ویاگرا 50 میلی گرم: این دوز برای شروع اولین مصرف ویاگرا توصیه می‌گردد تا به این وسیله بتوان میزان دقیق دوز مصرفی آن را تعیین کرد.
ویاگرا 100 میلی گرم: مصرف این دوز زمانی توصیه می‌شود که دوز 50 میلی گرم کافی نبوده یا تاثیر آن کمتر از 4 ساعت دوام داشته باشد..

 

برای خرید ویاگرا 30 عددی اینجا کلیک کنید

برای خرید ویاگرا 4 عددی اینجا کلیک کنید

آموزش

بهترین قرص تاخیریبهترین قرص تاخیری اصلبهترین قرص تاخیری تضمینیبهترین قرص تاخیری فوریبهترین قرص تاخیری گیاهیتاخیریقرص تاخیریقرص تاخیری اصلویاگرا

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *