قرص کینگ دول چیست؟ + نحوه مصرف و عوارض

قرص کینگ دول

قرص کینگ دول یک نوع قرص تأخیری برای درمان زود انزالی مردان و افزایش کیفیت و لذت در رابطه زناشویی است. با توجه به این نکته که داشتن رضایت جنسی در زندگی مشترک بسیار قابل توجه و حائز اهمیت بوده و نادیده گرفتن آن ممکن است مشکلاتی را به همراه داشته باشد، با ما همراه باشید تا با قرص کینگ دول و ویژگی‌ها و عوارض آن آشنا شویم.

 

مصرف کینگ دول در زود انزالی

عدم وجود رضایت جنسی در زندگی مشترک را هرگز نباید را کم اهمیت به حساب آورد. زوج‌های زیادی به دلیل نارضایتی‌های جنسی و زناشویی به مراکز درمانی مراجعه می‌کنند و جویای راه چاره و درمان از کارشناسان مربوطه می‌شوند. گاهی ممکن است افراد مشکلات جنسی خود را به صورت اختلاف و افسردگی نمایان کنند. علاوه بر این، عمدتاً کسانی که درگیر این نوع مشکلات هستند با بی خوابی‌های ممتد مواجه می‌شوند. برطرف و درمان کردن مشکل جنسی نیازمند ارزیابی و غنی‌سازی عمیق رابطه زوجین است. راه‌های بسیار زیادی برای رفع کردن اختلال‌های جنسی وجود دارد، اما باید دقت داشته باشید که در صورت ایجاد تأخیر در درمان و رسیدگی به این نوع مشکلات، با وخیم و بدتر شدن آن‌ها مواجه می‌شوید. همان‌طور که گفته شد قرص کینگ دول برای درمان زود انزالی مردان کاربرد دارد، پس بد نیست که ابتدا با تعریف زود انزالی آشنا شویم.

 

انزال زودرس یا زود انزالی چیست؟

انزال زودرس یا زود انزالی هنگامی رخ می‌دهد که یک مرد به اوج لذت جنسی برسد و انزالی سریع و بدون کنترل داشته باشد. در واقع، پیش از اینکه یک مرد خودش بخواهد، انزال رخ می‌دهد. امکان دارد که این پدیده قبل یا بعد از آغاز رابطه و مقاربت اتفاق بیفتد. این مسئله همان انزال زودرس (PE) است. با توجه به اینکه این مسئله ممکن است برای مردان خسته‌کننده و حتی خجالت‌آور باشد، می‌تواند روی کیفیت رابطه زوجین اثر بگذارد و یا حتی رابطه آن‌ها را با مشکل روبرو کند. برخی از آقایان که انزال زودتر و غیر قابل کنترل دارند، با ناراحتی‌های بسیار زیادی مواجه می‌شوند.

 

چه عواملی باعث ایجاد انزال زودرس می‌شوند؟

ممکن است عوامل فراوان و زیادی در بروز انزال زودرس در مردان تأثیرگذار باشند. ناراحتی‌های روانی نظیر استرس، اضطراب، افسردگی و سایر عواملی که روی سلامت روانی و عاطفی اثر دارند، می‌توانند این وضعیت را وخیم‌تر کنند. با این وجود شواهد رو به پیشرفتی وجود دارد که عوامل بیولوژیکی می‌توانند برخی از آقایان را به انزال ناخواسته و سریع‌تر از حالت عادی دچار کنند. البته امکان دارد که در برخی موارد خاص این بیماری در اثر یک مشکل فیزیکی خاص نظیر التهاب غده پروستات یا یک مشکل نخاعی روی دهد.

 

درمان انزال زودرس با قرص کینگ دول چگونه است؟

در برخی مواقع ممکن است که درمان و معالجه انزال زودرس به مدت چند هفته یا چند ماه زمان ببرد. امکان دارد که کار کردن روی عواملی مانند برطرف کردن و از بین بردن استرس یا دیگر مسائل روان‌شناختی به بهبود این مشکل کمک کند. خوشبختانه امروزه زوجین مجبور نیستند با این بیماری به زندگی مشترک خود ادامه دهند و راه‌ها و روش‌های درمانی فراوانی برای برطرف کردن آن وجود دارد. یکی از این روش‌ها، استفاده از قرص‌های تأخیری مثل قرص تأخیری کینگ دول و قرص تأخیری سوپر کینگ دول یا کرم‌های تأخیری است که می‌تواند برای معالجه انزال زودرس، درمان بسیار مفید و مؤثری باشد. یکی دیگر از روش‌ها استفاده از یک یا چند کاندوم است.

 

ویژگی‌های قرص کینگ دول

این قرص یکی از مشهورترین محصولات شرکت وگادول به شمار می‌آید. در واقع این قرص محصولی ارتقا یافته از وگادول و واکادول و دارای ترکیبات نیمه گیاهی شامل ۱۰۰ میلی گرم سیلدنافیل و ۱۰۰ میلی گرم ترامادول است؛ اما این قرص تأخیری اندکی قوی‌تر از قرص تأخیری واکادول و قرص تأخیری وگادول به نظر می‌رسد. این قرص همچنین دارای ماندگاری طولانی‌تر و اثر بخشی سریع‌تری نیز هست.

قرص کینگ دول بهترین قرص تأخیری با ترکیباتی نیمه گیاهی است. به دلیل همین ترکیب نیمه گیاهی، این قرص عوارض جانبی ندارد. در قسمت پایین یک سری از ویژگی‌های خاص قرص کینگ دول بیان شده است.

  • قرص تأخیری فوری و قوی
  • پیشگیری و معالجه انزال زودرس
  • زیاد کننده میل جنسی در آقایان
  • تقویت اعتماد به نفس در آقایان و جلب رضایت شریک جنسی آن‌ها
  • کم کردن استرس و اضطراب
  • کمک به نعوظ بهتر آلت تناسلی
  • قرصی با ترکیبات نیمه گیاهی و بدون عوارض جانبی
  • تهیه شده توسط مراکز معتبر علمی و پزشکی در اروپا و آمریکا

 

قرص سوپر کینگ دول

این قرص بیشتر توسط افراد جوان که مشکل نعوظ ندارند، مورد استفاده قرار می‌گیرد. در واقع آن‌ها فقط به منظور طولانی کردن رابطه جنسی خود و طولانی کردن زمان انزال خود از این دارو به جای داروهای مشابه استفاده می‌کنند.

 

نحوه مصرف قرص سوپر کینگ دول

قرص سوپر کینگ دول ۱۰۰ مثل سایر قرص‌های وگادول و واکادول معمولاً یک تا سه ساعت قبل از رابطه جنسی باید مصرف شود تا به بیشترین بازدهی خود برسد. درصورتی که نخستین باری است که می‌خواهید قرص‌های تأخیری کینگ دول را مصرف کنید، توصیه می‌شود یک سوم یا نصف آن را ­همراه با غذا و یک لیوان آب مصرف کنید. چنانچه اثرگذاری آن به اندازه کافی و رضایت‌بخش نبود دفعه بعد یک قرص کامل مصرف کنید.

 

عوارض جانبی مصرف قرص کینگ دول

همان‌طور که گفته شد این قرص به دلیل دارا بودن ترکیب نیمه گیاهی، عوارض جانبی خطرناکی مانند تپش قلب را در پی ندارد و سبب بروز سردرد در افراد نمی‌شود؛ اما با این حال باز هم به دلیل داشتن ترکیباتی نظیر سیلدنافیل توصیه می‌شود بیشتر از یک قرص را در ۴۸ ساعت استفاده نکنید.

 

نتیجه گیری

در این مطلب با قرص کینگ دول که یکی از داروهای تأخیری برای درمان انزال زودرس در آقایان و بالا بردن کیفیت و لذت در رابطه زناشویی زوجین است، آشنا شدیم. علاوه بر این ویژگی‌ها و عوارض جانبی مصرف این قرص بیان شد. امیدوارم از این مطلب استفاده لازم را برده باشید و برایتان مفید بوده باشد. شما می‌توانید سوالات، نظرات و پیشنهاداتتان را با ما و دیگر مخاطبان انگیزه درمیان بگذارید. همچنین پیشنهاد می‌کنیم مطلب ” نحوه مصرف قرص سیالیس” را نیز از سری مقالات انگیزه مطالعه کنید.

آموزش

govdn قرص کینگ دولrvw ;dk' nخرید قرص کینگ دولقرص کینگ دولقرص کینگ دول مردانه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *